Šilkografija ant tekstilės gaminių

Šilkografija
Šilkografijos būdų dedame tekstus ar logotipus ant įvairių tekstilės gaminių kaip: džemperių, marškinėlių, polo marškinėlių, krepšių. Atstovaujame įvairius tekstilės gamintojus, todėl galime pasiūlyti ir gaminius šilkografijai. Standartiniai dydžiai yra A4 ir A3, bet pagal poreikius galima pasiūlyti ir didesnį dydį. Maksimalus spalvų kiekis - 4. Jei reikalingas didesnis spalvų kiekis, tuomet rekomenduojamas kitas dekoravimo būdas.

Šilkografija ir jos kaina

1. Kaina ant šviesių audinių (A4 dydis)
Kiekis 1 spalva 2 spalvos 3 spalvos 4 spalvos
20-50 1,1 € 1,8 € 2,66 € 3,15 €
51-100 0,95 € 1,6 € 2,32 € 2,85 €
101-200 0,90 € 1,4 € 2,12 € 2,62 €
201+ 0,87 € 1,37 € 1,66 € 2,40 €
2. Kaina ant tamsių audinių (A4 dydis)
Kiekis 1 spalva 2 spalvos 3 spalvos 4 spalvos
20-50 1,75 € 2,90 € 4,05 € 5,20 €
51-100 1,60 € 2,75 € 3,70 € 4,80 €
101-200 1,45 € 2,35 € 3,40 € 4,35 €
201+ 1,3 € 2,05 € 2,80 € 3,70 €
Spaudos klišės kaina - 14€. Vienai spalvai reikalinga viena spaudos klišė. Aukščiau nurodytos šilkografinės spaudos kainos yra orientacinės ir gali kisti priklausomai nuo gaminio specifikos ar atvaizdo sudėtingumo. Didesnės negu A4 dydžio spaudos kaina derinama individualiai. Bet kuriuo atveju geriausia susisiekti su mumis ir atsiųsti kuo daugiau informacijos bei norimą atvaizduoti logotipą. Tokiu atveju gausite tikslią kainą. Dažniausiai atsakome tą pačią darbo dieną.

Šilkografijos atsiradimas ir istorija

Šilkografija laikoma viena seniausių arba net pačia seniausia trafaretinės spaudos galimybe, kuri skirta ne tik dekoratyvumui, tačiau ir reprezentacijai. Šis spaudos būdas pradėtas naudoti Kinijoje ir yra siejamas su šilko atsiradimu, vėliau, to paties kelio pagalba – paplito po visą pasaulį. Tik 1907-ais metais anglas S. Simonas užpatentavo šią techniką, kuri mums suteikia galimybę šiomis dienomis kasdien dėvėti tik stilingus ir mūsų dvasinius poreikius perteikiančius drabužius.

Šilkografijos spaudos galimybės

Kodėl šilkografijos technika taip greitai išpopuliarėjo ir esant modernioms spausdinimo galimybėms, kaip kad skaitmeninė spauda – išlieka numeris vienas visame pasaulyje? Dėl gana paprastos technologijos, kuri suteikia galimybe žmonėms pagaminti tokius marškinėlius apie kokius jie visada svajojo.
Kompiuteryje yra sukuriamas atvaizdas, kuris specialaus įrenginio pagalba yra perkeliamas ant skaidrios juostos. Nuo jos – ant rėmo, kuris yra aptrauktas šilkiniu tinkleliu (jo pagrindas yra padengtas fotopolimeru, kuris yra jautrus šviesai). Tos vietos, kurios yra apšviečiamos – tampa kietos, o neapšviestos – išplaunamos. Štai taip yra gaunama speciali forma, raštas, paveiksliukas, kuris bus naudojamas spaudai.
Šilkografija suteikia galimybę perteikti labai daug skirtingų atspalvių taip užtikrinant paveiksliuko estetiką. Kiekvienai spalvai yra sukuriama po atskirą spaudos formą.
Spausdinimo galimybės taip pat yra labai plačios. Galima rinktis bet kokios faktūros, atspalvio, formos popierių, skirtingų medžiagų paviršius: nuo audinio iki medienos, nuo metalo iki keramikos, plastiko, stiklo... Pasiekiamas ne tik dekoratyvumas, tačiau ir kokybiškumas, kadangi net ir lauko sąlygomis – spauda puikiai laikysis.
Šilkografijos galimybės džiugina ir ypatingu reljefu, kuris gali siekti vos nuo 10 iki 500 mikronų. Tai suteikia tekstiliniam gaminiui daugiau meninės vertės, unikalumo.

Šilkografijos nauda

Tai, kad metų eigoje šis spaudos būdas išliko pačiu populiariausiu – geriausias įrodymas, kad nauda  yra ir jos labai daug.
Kokius pagrindinius privalumus galime išskirti?
    • Kaip jau minėjome – spaudos galimybės gana paprastos.
    • Galimas spausdinimas ant skirtingo tipo medžiagų bei paviršių.
    • Spaudos ilgaamžiškumas.
    • Reljefinis spaudos išgavimo būdas.
    • Spalvų sodrumas bei atspalvių gausa.
    • Tai yra ekonomiškas spaudos gavimo būdas.
    • Atsparumas aplinkos dirgikliams.
    • Ir kiti privalumai.

Šilkografinės spaudos galimybės

Naudodamiesi laiko patikrintomis technologijomis, kurios puikiai dera greta šiuolaikinių tekstilės kūrimo būdų – galime Jums pasiūlyti aukštos kokybės marškinėlius bei džemperius, kurie yra dekoruojami unikaliais paveiksliukais ant drabužių juos perteikiant šilkografijos spauda.
Kaip jau minėjome – tai yra patvarus spaudos būdas, tad tinkamas ne tik ant kasdien nešiojamų drabužių, tačiau ir rankšluosčių, kurie skirti indų sausinimui, veido valymui bei kitiems procesams, kurių metu tekstilės gaminys dėvimas. Visgi, dėvisi lėtai, tad įsigijus šilkografija puoštus gaminius – galite būti ramūs dėl jų ilgaamžiškumo.