Siuvinėjimas

Siuvinėjimas
Siuvinėjame įmonės logotipus, tekstus, paveiksliukus ant įvairių tekstilės gaminių kaip: džemperių, marškinėlių, polo marškinėlių, rankšluosčių, chalatų ar kepuraičių. Atstovaujame įvairius tekstilės gamintojus, todėl galime pasiūlyti ir gaminius siuvinėjimui. Taip pat galime siuvinėti ir ant Jūsų turimų gaminių.
Siuvinėjame pramonine siuvinėjimo mašina, kuri turi 15spalvų. Maksimalus siuvinėjimo dydis yra 500x300mm.

Siuvinėjimo kaina

Numatyti siuvinėjimo kainos vien pagal dydį ar spalvas kaip kitiems metodams negalima, nes siuvinėjimo kaina susideda iš:
1. Gaminio kainos
2. Siuvinėjimo programos paruošimo, jei siuvinėjama pirmą kartą
3. Siuvinėjimo
4. Pristatymo kainos

Norėdami sužinoti tikslią kainą parašykite mums el. paštu su visa turima informacija, bei atsiųskite logotipą ar norimą išsiuvinėti paveiksliuką.

Kaip užsakyti?

Užsakymas greičiausiai priimamas kreipiantis el. paštu. Nors esame įsikūrę Marijampolėje, bet dauguma mūsų klientų yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose Lietuvoje bei užsienyje. Vidutiniškas užsakymo vykdymo laikas 2-4 darbo dienos, bet dažniausiai sutariama konkretaus užsakymo metu. Pristatymas trunka 1-2 darbo dienas ir kainuoja nuo 2eur.


Siuvinėjimas – menas, kuris papuoš bet kokius drabužius

Siuvinėjimas šiais laikais labai dažnai siejamas su darbščiomis močiutėmis, kurios nuo ryto iki vakar kurdavo pačius gražiausius tekstilės gaminius. Nuo užuolaidų iki rankšluosčių, nuo prijuosčių iki kasdien nešiojamų drabužių, kadangi net ir senais laikais poreikis atrodyti nepriekaištingai, patraukliai, galbūt net stilingai – buvo kiekvienos kraujyje. Šiuo metu siuvinėjimo technologijos kiek pakito. Vis dažniau vietoje rankomis gaminamo meno pasitelkiamos mašinos. Tiesa, ir joms reikalinga žmogaus pagalba, kad gautas meno kūrinys – dvelktų emocija.

Siuvinėjimo galimybės – labai plačios

Šių laikų siuviniai tikrai labai originalūs, puikiai atrodo, kokybiški. Naudojant skirtingų atspalvių siūlus galima sukurti nuostabius meno kūrinius ant drabužių. Nuo paprastų siuvinių, kuriuose matyti tik abstrakcijos, iki labai sudėtingų kompozicijų, kuriose net ir mažiausias šešėlis atlieka labai svarbią funkciją. Žinoma, kinta ir pati siuvinėjimo technika. Nuo mažesnių iki didesnių dygsnių, kurie padeda išgauti ir skirtingus paveiksliukus, juolab, skirtingus reljefus, tad meno kūriniai ant drabužių atrodo tarsi „gyvi“.
Užsisakant tekstilės gaminius su siuviniais dažniausiai kūrimo metu naudojamos specialios mašinos, kurios padeda iki mažiausių smulkmenų tobulai perteikti sukurtą idėją. Žinoma, galimas ir rankinis siuvinėjimas, tačiau tai reikalauja ne tik kur kas daugiau laiko, tačiau ir kelia kainas. O skirtumas – mažas, tad ieškantys unikalių drabužių neturėtų skirti dėmesio siuvinėjimo technikai, kuri galiausiai bet kuriuo atveju padeda džiaugtis panašiai atrodančiu drabužiu.

Siuvinėjimas – laiko patikrinta klasika

Siuvinėjimas, kaip audinio dekoravimo technika, žinoma, jau seniai. Datuojama, kad patys pirmieji rasti siuviniai buvo kurti dar 5 000 metų prieš Kr., tad jau tais laikais drabužiai buvo dekoruojami ne tik dėl praktiškumo, tačiau ir estetikos. Istoriniai šaltiniai nurodo, kad šio dekoravimo būdo amato šaknys glūdi Rytuose (kaip, beje, ir daugelio kitų tekstilės apdirbimų technikų). Tai įrodo siuviniai ant faraonų sarkofagų, kurie išliko iki šių dienų.
Gana seniai siuvinėjimo techniką renkasi ir lietuviai, tiksliau – baltai, kuriems siuviniai reiškė ne tik dekorą, tačiau taip pat ir apsaugą nuo blogų dvasių, tam tikros simbolikos perteikimą. Kadangi senovės lietuviai drabužius dažniausiai gamindavo iš medvilnės bei lino – siuvinėti buvo paprasta ir patogu. Žinoma, raštai dažniausiai buvo grubus (kadangi moterys taupydavo laiką dekoruodamos drabužius), taip pat – netaisyklingi, spalvų pasirinkimas – mažas, tačiau būtent anų laikų praktika ir paveldas leidžia džiaugtis technologijomis, kurios dekoruoja mūsų drabužius šiandien.
Anksčiau vieni motyvai buvo kopijuojami nuo kitų, šiuo metu – plačios ne tik siuvinėjimo galimybės, tačiau taip pat ir kūryba, tad gera idėja – beveik visais atvejais gali būti paverčiama fiziniu pavidalu. Tiesa, oficialiai pats pirmasis siuvinėjimo schemų rinkinys buvo išspausdintas 1527-ais metais ir jame dominavo gėlių motyvai.

Net ir nuobodus drabužis su tinkamu siuviniu gali atrodyti puikiai, tad svarbiausia – leisti sau tokį įsigyti.